:

Mailform Sitemap Print view

ROLLERTOUR

Sākums > 2010

 
  1. decembrī "Nakts sprints" Priekuļos. 
    3. gadu pēc kārtas "Cēsu Olimpiskais centrs"atkāja distanču slēpošanas sacensību sezonu ar Nakts sprinta sacensībām. Uz starta izgāja 81 slēpotājs no Cēsīm, Priekuļiem, Madonas, Alūksnes, Straupes, Vecpiebalgas, Jaunpiebalgas, Rīgas un arī no Lietuvas sporta kluba "Viesulas". Pateicoties trases saimnieka Gunāra Dumbra pūliņiem, trase bija teicami sagatavota un ļāva baudīt perfektu "sniega sajūtu". Ātrāko laiku 1km prologā uzrādīja  Vitautas Strolija vīriem un Zane Eglīte meitenē. Abi viņi ar palika nepārspēti savās grupās fināla slēpojumā. Sacensības bija arī pārbaudījums tiesnešu un tehniskā nodrošinājuma gatavībai ziemas sacensību sezonai. Paldies dalībniekiem par atsaucību! Veiksmīgu sacensību sezonas turpinājumu!                               

Attēlu galerija (autors I.Eglīte)->

Online rezultāti - prologs ->>

Online rezultāti - fināls ->>

 

26.11.2010. Ziemas sezona atklāta

Parušinoties pieejamos ziņu un baumu avotos, noskaidrojās, ka ziemas slēpošanas sezona ir atklāta. Vietalvā - Mailēs slēpot var visos stilos uz dabīgā sniega 3-10km. Priekuļos jau 2. dienu ražo mākslīgo sniegu un domājams varēs slēpot jau šajā nedēļas nogalē. Igaunijas D pierobežā Otepē uz pērnā sniega rezevēm ir 700m aplis un uz nedēļas nogali sola 1,2km apli. Savukārt Hanjā var slēpot pa 3km uz dabīgā sniega brīvājā stilā. Igauņiem abās minētās trasēs darbojas apgaismotā trase līdz 21:00. Lai labi slīd!


Rollertour 2010 sacensību rezultātu, foto un video arhīvs ir ievietots sadaļā Sacensības>> Rollertour 2010.

 Slēpošanas alternatīva vasarā (Avots: LU Sporta servisa centrs)

Lasi interviju ar Pāvelu Ribakovu Latvijas Universitātes sporta ziņu portālā >

Lasiet Sportacentrs.com un arī "Rollertour" informatora Ivara Bāča apskatu par sezonas noslēguma sacensībām Priekuļos->

Aizvadīts Latvijas čempionāts rollerslēpošanā un "Rolllertour 2010".

LR 10. Saeimas vēlēšanu diena nespēja aizkavēt Latvijas čempionāta un Rollertour 2010 noslēguma dalībniekus doties cīņā par medaļām un kopvērtējuma kausiem, vai vienkārši pievarēt sevi rollerslēpošanas sezonas garākajā distancē. Ja arī kaut kas neizdevās par 100%, tad vismaz laika apstākļus labākus nevarēja vēlēties. Noslēdzot aizvadīto rollerslēpošanas sacensību sezonu, gribas pateikties visiem Latvijas Slēpošanas Savienībai, BJSS Arkādija, Madonas BJSS, Cēsu sporta skolai, Cēsu Olimpiskajam centram par abtalstu. Īpašs paldies Ski*go un Mārtiņam Jakovičam! Paldies visiem dalībniekiem par dalību, treneriem un līdzjutējiem par atbalstu! Veiksmīgu gaidāmo ziemas sacensību sezonu!

 02.10.2010. Baltijas kauss rollerslēpošanā 2010 noslēdzies

 Baltijas kausa kopvērtējums (final ranking)->

Paldies "Nevene OU"  un "SK Viesulas"  par sadarbību sacensību organizēšanā!

 "Nevene" OU balvas Baltijas kausa kopvērtējuma uzvarētājiem

Baltijas kausa rollerslēpošanā 2010 kopvērtējuma uzvarētājiem VE un SE grupās tiks "Nevene" OU dāvātās rollerslēpes. Nevene OU piedāvāto produkciju skatīt->

"Sportacentrs.com" informē par  "Rollertour 2010" noslēguma sacensībām. Lasi vairāk->

"Rollertour 2010" kopvērtējuma kausi gaida savus saņēmējus.

Šogad atšķirībā no iepriekšējiem gadiem ir izgatavoti speciāli dekori Rollertour 2010 kopvērtējuma 1.-3. vietu ieguvējiem(skatīt attēlu) ->

Rollerslēpošanas sacensību sezonas noslēgums

  1. oktobrī slēpošanā biatlona kompleksā „Priekuļi” notiks LSS Latvijas čempionāts rollerslēpošanā garajās distancēs brīvajā stilā. Sacensības vienlaicīgi būs ROLLERTOUR un Baltijas kausa noslēguma posms. Visiem slēpošanas entuziastiem būs iespēja atrādīt vasarā sastrādātos mājas darbus un samēroties spēkiem ar cīņu biedriem pirms ziemas sacensību sezonas. Ēdiet rupmaizi ar speķi, krājiet spēkus, tā lai sestdien Priekuļos pietiek spēka arī finišā pasmaidīt. Iepriekšējā pieteikšanās līdz 1. oktobra 15:00.

 11.09.2010. Baltijas kauss rollerslēpošanā 2. posms noslēdzies

Lietuvā, ainaviskajos Rubikai ezera krastos, sporta kluba "Viesulas" vadībā tika aizvadīts Baltijas kausa rollerslēpošanā 2. posms. Godalgotās vietas tika sadalītis godīgā ciņā starp Lietuvas un Latvijas slēpotājiem. Balvas pasniedza vietējās pašvaldības un Lietuvas slēpošanas savienības vadība.
 

Rezultāti (results)->
Kopvērtējums (overall rank)->

Attēli (pictures)->

 

SBK "Cēsis" balva vasaras biatlona noslēgusies (Ilze Cekule)

 Noslēgušās tradicionālās sacensības biatlonā- kluba balvas izcīņa. Jau vairāk kā 10 gadus šīs sacensības pulcē Latvijas labākos biatlonistus uz vasaras startiem. Tradicionāli, ka biatlonisti šajās sacensībās sacenšas rollerbiatlonā. Tieši mūsu kluba centieni pavēruši iespēju izcīnīt Latvijas čempiona titulu vasaras biatlonā uz rolleriem. Šogad īpaši iepriecināja lielais dalībnieku skaits D grupā- 45 jaunie biatlonisti! Dalībnieki sacentās rollerbiatlonā un D grupu dalībnieki krosā ar šaušanu. Pēc tam visi dalībnieki piedalījās dueļu šaušana.

 Nākošie biatlonistu starti Latvijā- vasaras čempionāta 2.posms Madonā, bet labākajiem biatlonistiem junioru un pieaugušo grupās pasaules vasaras čempionāts Polijā septembra otrajā pusē. Paldies par atbalstu sacensību rīkošanā Cēsu novada domei, Cēsu Olimpiskajam centram un veikalam „Maratons”! Sacensību rezultāti->

 04.09.2010. Rollertour sprints noslēdzies

Sestdien, Cēsīs, Niniera ielā norisinājās ROLLERTOUR sacensību 4. posms- sprints pret kalnu. Kā jau pierasts pēdējās 2 nedēļās, dalībniekiem, lai sasniegtu finišu nācās cīnīties ne tikai ar gravitācijas spēku bet arī īslaicīgu lietu, kas asfaltu padarīja slidenu. Pateicoties kuplākajam dalībnieku skaitam grupā, jaunākajām S12 meitenēm nācās mērot ceļu kalnā visvairāk - 4 reizes. Kvalifikācijā visātrāk kalnā tika Rinalds Kostujukovs (VE) un Zane Eglīte (SE) un abi palika nepārspēti arī finālbraucienos.

„Rollertour 2010” trešais posms ("Eruva.lv"  29.08.2010.)

Priekuļos aizvadīts „Rollertour 2010” trešā posma sacensības, kurās rollerslēpotāji sacentās... 

 "Rollertour 2010" 3. posms aizvadīts

Svētdien, 29. augustā Priekuļos tika aizvadītas Rollertour 2010 duatlona sacensības. Šoreiz dalībniekiem nācās ne tikai cīnīties ar lietu un slapjo trasi, bet arī likt lietā savas matemātiskās prasmes, jo bija jāpamanās iegaumēt 3 skaitļus: savu starta nr., izlozēto rolleru nr., kā arī maiņas boksu nr. Daži tā saputrojās, ka beigās pamanījās aizbraukt garām finiša koridoram, kas viņiem maksāja sacensību rezultāta cenu. Kopumā 55 drosminieki riskēja doties slidenajā trasē, lai apliecinātu savu gribasspēku un cīnītos par Rollertour kopvērtējuma punktiem. Liels paldies Ski*go un Mārtiņam Jakovičam par klasiskās stila rollerslēpju nodrošināšanu! Rezultāti, bildes un video pieejami augšējā izvēlnē.

Jau pēc nedēļas, 4. septembrī Cēsu sporta skola aicina visus uz Cēsīm, lai Rollertour 4. posmā cīnītos par uzvaru sprintā pret kalnu.

Baiba Bendika uzvar IBU kausa kopvērtējumā

Pirmo reizi Latvijas biatlona vēsurē ir izcīnīts IBU kopvērtējuma kauss vasaras biatlonā un to ir izdevies paveikt Baibai Bendikai. Lasīt vairāk->

  1. septembrī Priekuļos slēpošanas-biatlona kluba "Cēsis" balvu izcīņa vasaras biatlonā

Lasīt nolikumu-> 

 13.-14. augustā Priekuļos norisinājās Latvijas čempionāts vasaras biatlonā

Rezultāti->

FIS Pasaules kauss rollerslēpošanā 3. posms Norvēģija, Aure
Rezultāti-> 
Video->

augšup